Bakteriální vaginózy jsou nejčastější, léčí se poměrně jednoduše, ale je důležité udělat to dobře a nepodceňovat je ...

Základním pravidlem je způsob mytí, aby se zabránilo kontaminaci mikroorganismy z anorektální oblasti. Tyto mikroorganismy, které mohou být přítomny ve vagíně při nízkých koncentracích jako neškodné složky normální bakteriální flóry, za určitých podmínek nabývají převahu a stávají se infekčními ...

Čisté nebo mléčně zabarvené výtoky jsou běžné v průběhu cyklu. Zatímco úniky jiné barvy, a to zejména pokud jsou spojeny s pocity pálení a podráždění, ukazují na infekci.

Termín vaginitida znamená zánět poševní sliznice v důsledku napadení specifickým mikroorganismem nebo více patogeny ...

Bez znalosti konkrétního případu je těžké poradit. Za prvé, je dobré jít se rychle poradit s odborníkem, případně se nejprve zastavit v lékárně, abyste se dozvěděli základní zásady ...

Ano, v určitých obdobích je velmi důležité dodržovat úzkostlivě intimní hygienu. Zejména...

Bolton Group
Dostávejte zprávy ze světa Chilly: objednejte si zpravodaj!
Nechte nám svou e-mailovou adresu, abyste si mohli přečíst o novinkách v našich produktech a seznámit se s obsahem našeho magazínu.
Ano, chci dostávat další informace od značky Chilly, tedy zpravodaj nebo vzorky prodktů Chilly. Tímto potvrzuji, že jsem si přečetl/a, porozuměla a souhlasím s podmínkami uvedenými v oznámení o ochraně osobních údajů a jsem si vědoma toho, že své údaje mohu kdykoli smazat. Ano, chci dostávat další informace od značky Chilly, tedy zpravodaj nebo vzorky prodktů Chilly. Tímto potvrzuji, že jsem si přečetl/a, porozuměla a souhlasím s podmínkami uvedenými v oznámení o ochraně osobních údajů a jsem si vědoma toho, že své údaje mohu kdykoli smazat.