Nechci jít ke gynekologovi s mou matkou, existují přírodní metody antikoncepce?

Počítačový ukazatel plodnosti
Mezi přirozenými metodami je nejbezpečnější. Je založen na hodnocení plodnosti žen každý den. Jedná se o počítačové zařízení, které diagnostikuje ovulaci: je trochu dražší, ale diagnostikuje ovulaci správně až na 99,6%.

Ostatní přírodní metody antikoncepce jsou většinou málo bezpečné, nebo v každém případě tě vystavují vyššímu riziku těhotenství.

Koitus interruptus
Spočívá ve vytažení penisu z vagíny několik okamžiků před ejakulací. Je zde možnost, že malé množství semenné tekutiny obsahující spermie unikne před ejakulací. A pokud je to pro tvého partnera také jeho první zkušenost, tato možnost výrazně zvyšuje riziko těhotenství.

Ogino-Knausova metoda nebo periodická abstinence
Je založena na výpočtu plodných dnů ženy: v té době se musíte vyhnout pohlavnímu styku. Kritická data se počítají v závislosti na rytmu menstruačního cyklu. Tato metoda je považována za málo bezpečnou.

Billingsova metoda
Je založena na kontrole hustoty cervikálního hlenu, který má během plodných dnů tendenci zesvětlovat. Tato metoda je považována za málo bezpečnou. A je také docela pracná.

Bazální tělesná teplota
Spočívá v měření tělesné teploty po probuzení, provádí se vaginálně nebo rektálně, neboť se mění s ovulací.

Kromě přirozených metod antikoncepce je správné zhodnotit i ty umělé, abychom měli jasný a úplný obraz tématu: mechanické metody, chemické metody, hormonální metody.

V každém případě, i když je obtížné pustit se do sporu se svými rodiči, je nutné podstoupit odborné návštěvy u gynekologa a mít s touto osobou vztah vzájemné důvěry.
Facebook
Twitter

Poznejte všechny barvy značky Chilly

Chilly gel

Chilly gel

Více
Chilly Pocket GEL
intimní ubrousky

Chilly Pocket GEL intimní ubrousky

Více
Chilly Delicate

Chilly Delicate

Více
Chilly Pocket DELICATE intimní ubrousky

Chilly Pocket DELICATE intimní ubrousky

Více
Chilly Antibacterial

Chilly Antibacterial

Více
Chilly Pocket ANTIBACTERIAL intimní ubrousky

Chilly Pocket ANTIBACTERIAL intimní ubrousky

Více
Chilly pH 3.5

Chilly pH 3.5

Více
Chilly Pocket pH 3.5 intimní ubrousky

Chilly Pocket pH 3.5 intimní ubrousky

Více
Chilly Hydrating

Chilly Hydrating

Více
Chilly Soothing

Chilly Soothing

Více
Chilly Ciclo

Chilly Ciclo

Více
Bolton Group
Dostávejte zprávy ze světa Chilly: objednejte si zpravodaj!
Nechte nám svou e-mailovou adresu, abyste si mohli přečíst o novinkách v našich produktech a seznámit se s obsahem našeho magazínu.
Ano, chci dostávat další informace od značky Chilly, tedy zpravodaj nebo vzorky prodktů Chilly. Tímto potvrzuji, že jsem si přečetl/a, porozuměla a souhlasím s podmínkami uvedenými v oznámení o ochraně osobních údajů a jsem si vědoma toho, že své údaje mohu kdykoli smazat. Ano, chci dostávat další informace od značky Chilly, tedy zpravodaj nebo vzorky prodktů Chilly. Tímto potvrzuji, že jsem si přečetl/a, porozuměla a souhlasím s podmínkami uvedenými v oznámení o ochraně osobních údajů a jsem si vědoma toho, že své údaje mohu kdykoli smazat.