Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Jaké jsou hlavní vulvovaginitidy v plodném věku?

Bakteriální vaginózy jsou nejčastější, léčí se poměrně jednoduše, ale je důležité udělat to dobře a nepodceňovat je.

Mykotické vulvovaginitidy postihují asi 75 % žen v plodném věku a z 90 % se jedná o kandidózu.

Trichomoniázové záněty pochvy jsou způsobovány velmi častým parazitem a přenášejí se především pohlavním stykem.

Vaginitidy chlamydiemi mohou mít asymptomatický průběh nebo se mohou projevovat bolestmi břicha, uretritidou, serózní leukorheou, zvláště silnou menstruací a krvácením mimo menstruační cyklus. Komplikace těchto infekcí mohou být velmi vážné, takže je důležité podstoupit gynekologické vyšetření včas, aby se stanovila vhodná léčba.

Virové formy: herpes, HPV (lidský papilomavirus), HIV (infekce virem lidské imunodeficience), jsou mnohem vážnější onemocnění.
Facebook
Twitter

Poznejte všechny barvy značky Chilly

Chilly gel

Více

Chilly Pocket GEL intimní ubrousky

Více

Chilly Delicate

Více

Chilly Pocket DELICATE intimní ubrousky

Více

Chilly Antibacterial

Více

Chilly Pocket ANTIBACTERIAL intimní ubrousky

Více

Chilly pH 3.5

Více

Chilly Idratante

Více
Dostávejte zprávy ze světa Chilly: objednejte si zpravodaj!
Nechte nám svou e-mailovou adresu, abyste si mohli přečíst o novinkách v našich produktech a seznámit se s obsahem našeho magazínu.
Ano, chci dostávat další informace od značky Chilly, tedy zpravodaj nebo vzorky prodktů Chilly. Tímto potvrzuji, že jsem si přečetl/a, porozuměla a souhlasím s podmínkami uvedenými v oznámení o ochraně osobních údajů a jsem si vědoma toho, že své údaje mohu kdykoli smazat. Ano, chci dostávat další informace od značky Chilly, tedy zpravodaj nebo vzorky prodktů Chilly. Tímto potvrzuji, že jsem si přečetl/a, porozuměla a souhlasím s podmínkami uvedenými v oznámení o ochraně osobních údajů a jsem si vědoma toho, že své údaje mohu kdykoli smazat.