Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Co je hormonální stav?

Hormonální stav ženy je hlavním faktorem, který ovlivňuje vaginální prostředí. Epitel výstelky pochvy je vybaven receptory pro pohlavní hormony, čímž se mění vaginální sliznice ve vztahu k fázi menstruačního cyklu a věku ženy. V plodném věku a za normálních podmínek jsou střední a povrchová vrstva poševní sliznice charakterizovány přítomností velkého množství glykogenu, který je nezbytný pro vytváření a normální udržování vaginálního prostředí ideálního pro zabránění rozšíření vnějších patogenů nebo nekontrolované a škodlivé replikaci mikroorganismy běžně přítomných v pochvě v nízkých koncentracích.
Facebook
Twitter

Poznejte všechny barvy značky Chilly

Chilly gel

Více

Chilly Pocket GEL intimní ubrousky

Více

Chilly Delicate

Více

Chilly Pocket DELICATE intimní ubrousky

Více

Chilly Antibacterial

Více

Chilly Pocket ANTIBACTERIAL intimní ubrousky

Více

Chilly pH 3.5

Více

Chilly Idratante

Více
Dostávejte zprávy ze světa Chilly: objednejte si zpravodaj!
Nechte nám svou e-mailovou adresu, abyste si mohli přečíst o novinkách v našich produktech a seznámit se s obsahem našeho magazínu.
Ano, chci dostávat další informace od značky Chilly, tedy zpravodaj nebo vzorky prodktů Chilly. Tímto potvrzuji, že jsem si přečetl/a, porozuměla a souhlasím s podmínkami uvedenými v oznámení o ochraně osobních údajů a jsem si vědoma toho, že své údaje mohu kdykoli smazat. Ano, chci dostávat další informace od značky Chilly, tedy zpravodaj nebo vzorky prodktů Chilly. Tímto potvrzuji, že jsem si přečetl/a, porozuměla a souhlasím s podmínkami uvedenými v oznámení o ochraně osobních údajů a jsem si vědoma toho, že své údaje mohu kdykoli smazat.