Čemu je třeba se vyhnout pro naši intimní pohodu?

Pro správnou hygienu genitální a anální oblasti je nejlépe se vyhnout řadě návyků.
  • Vyvarujte se používání pevných mýdel pro osobní hygienu: některá z nich mají tendenci mít alkalické pH, které může změnit více či méně stabilně biofyzikální vlastnosti poševního prostředí.
  • Vyvarujte se pravidelného užívání vaginálních výplachů, přičemž věnujte pozornost možným zraněním při zavádění kanyly.
  • Vyvarujte se pravidelného užívání syntetického oblečení a slipových vložek, protože neumožňují normální pocení, čímž usnadňuje maceraci pokožky a podráždění zevního genitálu. Ty lokálním zvýšením teploty a stupně vlhkosti vytvářejí ideální prostředí pro růst mnoha mikroorganismů. Také často způsobují projevy přecitlivělosti, které jsou zodpovědné za dráždivé příznaky snadno zaměnitelné za příznaky vulvovaginitid.
  • Vyvarujte se pravidelného nošení přiléhavých kalhot nebo body, které těsně obepínají intimní partie. Výpotek z těchto oblastí, v kombinaci s tělesným teplem vytváří skleníkový efekt, který podporuje množení patogenů (bakterií, kvasinek ...).
  • Dejte si pozor na džíny a barevné prádlo převážně červené a černé barvy: barva je jedním z nejčastějších alergenů.
  • V létě a na bazénu se vyvarujte nošení mokrých plavek, protože to může usnadnit nástup vaginálních infekcí.
  • Vyvarujte se používání nespecifických deodorantů, zvláště pokud jsou parfémované a s alkoholem.
  • Vyvarujte se nadměrné hygieny, i když správně prováděné řádným čisticím přípravkem, aby se zabránilo možnému přitěžujícímu podráždění tkání.
  • Vyvarujte se používání velmi pěnivých čisticích přípravků, protože může dojít k poškození buněčné struktury genitálních sliznic.
  • Vyvarujte se používání silně parfémovaných čisticích přípravků, protože mohou být zodpovědné za přecitlivělost nebo alergické reakce.
Facebook
Twitter

Poznejte všechny barvy značky Chilly

Chilly gel

Chilly gel

Více
Chilly Pocket GEL
intimní ubrousky

Chilly Pocket GEL intimní ubrousky

Více
Chilly Delicate

Chilly Delicate

Více
Chilly Pocket DELICATE intimní ubrousky

Chilly Pocket DELICATE intimní ubrousky

Více
Chilly Antibacterial

Chilly Antibacterial

Více
Chilly Pocket ANTIBACTERIAL intimní ubrousky

Chilly Pocket ANTIBACTERIAL intimní ubrousky

Více
Chilly pH 3.5

Chilly pH 3.5

Více
Chilly Pocket pH 3.5 intimní ubrousky

Chilly Pocket pH 3.5 intimní ubrousky

Více
Chilly Hydrating

Chilly Hydrating

Více
Chilly Soothing

Chilly Soothing

Více
Chilly Ciclo

Chilly Ciclo

Více
Bolton Group
Dostávejte zprávy ze světa Chilly: objednejte si zpravodaj!
Nechte nám svou e-mailovou adresu, abyste si mohli přečíst o novinkách v našich produktech a seznámit se s obsahem našeho magazínu.
Ano, chci dostávat další informace od značky Chilly, tedy zpravodaj nebo vzorky prodktů Chilly. Tímto potvrzuji, že jsem si přečetl/a, porozuměla a souhlasím s podmínkami uvedenými v oznámení o ochraně osobních údajů a jsem si vědoma toho, že své údaje mohu kdykoli smazat. Ano, chci dostávat další informace od značky Chilly, tedy zpravodaj nebo vzorky prodktů Chilly. Tímto potvrzuji, že jsem si přečetl/a, porozuměla a souhlasím s podmínkami uvedenými v oznámení o ochraně osobních údajů a jsem si vědoma toho, že své údaje mohu kdykoli smazat.