Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Co je minipilulka?

Antikoncepce, která se skládá pouze z progestinu. Má nižší antikoncepční účinnost oproti „klasické” pilulce, protože neinhibuje ovulaci, ale účinkuje působením především na úrovni cervikálního hlenu, který se stává nepřátelským k průniku spermií. Je to metoda používaná jen zřídka, protože je obtížné si ji opatřit a kvůli často způsobovaným krvácením v průběhu cyklu. Již několik let se prodává nový přípravek, který v porovnání s předchozími vypadá, že má větší záruky účinnosti, poněvadž, jako „klasická” pilulka, blokuje ovulaci, pročež v určitých situacích (např. kojení, atd.) by se mohla stát novou možnou antikoncepcí.
Facebook
Twitter

Poznejte všechny barvy značky Chilly

Chilly gel

Více

Chilly Pocket GEL intimní ubrousky

Více

Chilly Delicate

Více

Chilly Pocket DELICATE intimní ubrousky

Více

Chilly Antibacterial

Více

Chilly Pocket ANTIBACTERIAL intimní ubrousky

Více

Chilly pH 3.5

Více

Chilly Idratante

Více
Dostávejte zprávy ze světa Chilly: objednejte si zpravodaj!
Nechte nám svou e-mailovou adresu, abyste si mohli přečíst o novinkách v našich produktech a seznámit se s obsahem našeho magazínu.
Ano, chci dostávat další informace od značky Chilly, tedy zpravodaj nebo vzorky prodktů Chilly. Tímto potvrzuji, že jsem si přečetl/a, porozuměla a souhlasím s podmínkami uvedenými v oznámení o ochraně osobních údajů a jsem si vědoma toho, že své údaje mohu kdykoli smazat. Ano, chci dostávat další informace od značky Chilly, tedy zpravodaj nebo vzorky prodktů Chilly. Tímto potvrzuji, že jsem si přečetl/a, porozuměla a souhlasím s podmínkami uvedenými v oznámení o ochraně osobních údajů a jsem si vědoma toho, že své údaje mohu kdykoli smazat.