Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Může genitální suchost způsobit problémy mé sexualitě?

Genitální suchost má zvláštní sexuální konotaci. Může způsobovat úzkost a potíže ve vztahu s vaším partnerem. Pochopitelná obava: množství vaginální lubrikace je signálem tisícileté touhy, vzrušení a sexuální vnímavosti ženy. Zejména na mladé ženy pak dopadá veškerý potenciální význam sexuální nedostatečnosti, vyhrocený ve srovnání se současnými stereotypy nespoutané a vždy šťastné sexuality. Pocit, který dobře říká, jak tento příznak, neprávem minimalizovaný nebo banalizovaný, může být rušivý pro sebehodnocení, sexualitu, vnímání sebe sama jako zdravé ženy. Také ukazuje, jak moc žena potřebuje kvalitní rozhovor s gynekologem/gynekoložkou buď proto, aby dostala klinicky vhodné odpovědi, jestli má problém zdravotní příčiny, nebo aby si vyjasnila tisíce pochybnosti, které, byť nevyjádřené, mohou přispívat k přetrvávání jeho problému a pocitům nedostatečnosti, které zažívá.
Facebook
Twitter

Poznejte všechny barvy značky Chilly

Chilly gel

Více

Chilly Pocket GEL intimní ubrousky

Více

Chilly Delicate

Více

Chilly Pocket DELICATE intimní ubrousky

Více

Chilly Antibacterial

Více

Chilly Pocket ANTIBACTERIAL intimní ubrousky

Více

Chilly pH 3.5

Více

Chilly Idratante

Více
Dostávejte zprávy ze světa Chilly: objednejte si zpravodaj!
Nechte nám svou e-mailovou adresu, abyste si mohli přečíst o novinkách v našich produktech a seznámit se s obsahem našeho magazínu.
Ano, chci dostávat další informace od značky Chilly, tedy zpravodaj nebo vzorky prodktů Chilly. Tímto potvrzuji, že jsem si přečetl/a, porozuměla a souhlasím s podmínkami uvedenými v oznámení o ochraně osobních údajů a jsem si vědoma toho, že své údaje mohu kdykoli smazat. Ano, chci dostávat další informace od značky Chilly, tedy zpravodaj nebo vzorky prodktů Chilly. Tímto potvrzuji, že jsem si přečetl/a, porozuměla a souhlasím s podmínkami uvedenými v oznámení o ochraně osobních údajů a jsem si vědoma toho, že své údaje mohu kdykoli smazat.