Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Co mám dělat, abych zabránila vaginitidě?

Základním pravidlem je způsob mytí, aby se zabránilo kontaminaci mikroorganismy z anorektální oblasti. Tyto mikroorganismy, které mohou být přítomny ve vagíně při nízkých koncentracích jako neškodné složky normální bakteriální flóry, za určitých podmínek nabývají převahu a stávají se infekčními.
Ještě se neví, kdy a proč vaginální prostředí ztrácí schopnost odstraňovat nebo udržovat kontrolu nad symbiotickými bakteriemi ze střevního rezervoáru, ale bez ohledu na specifické podmínky predispozice hostitelky, rovněž nesprávné provádění běžných hygienických postupů má významný vliv.
Facebook
Twitter

Poznejte všechny barvy značky Chilly

Chilly gel

Více

Chilly Pocket GEL intimní ubrousky

Více

Chilly Delicate

Více

Chilly Pocket DELICATE intimní ubrousky

Více

Chilly Antibacterial

Více

Chilly Pocket ANTIBACTERIAL intimní ubrousky

Více

Chilly pH 3.5

Více

Chilly Idratante

Více
Dostávejte zprávy ze světa Chilly: objednejte si zpravodaj!
Nechte nám svou e-mailovou adresu, abyste si mohli přečíst o novinkách v našich produktech a seznámit se s obsahem našeho magazínu.
Ano, chci dostávat další informace od značky Chilly, tedy zpravodaj nebo vzorky prodktů Chilly. Tímto potvrzuji, že jsem si přečetl/a, porozuměla a souhlasím s podmínkami uvedenými v oznámení o ochraně osobních údajů a jsem si vědoma toho, že své údaje mohu kdykoli smazat. Ano, chci dostávat další informace od značky Chilly, tedy zpravodaj nebo vzorky prodktů Chilly. Tímto potvrzuji, že jsem si přečetl/a, porozuměla a souhlasím s podmínkami uvedenými v oznámení o ochraně osobních údajů a jsem si vědoma toho, že své údaje mohu kdykoli smazat.