Jaké jsou základní postupy pro správnou hygienu?

Zde je několik tipů pro správnou intimní hygienu, kterými je třeba se řídit; mnohé jsou téměř základní, ale velmi často se stává, že se jim věnuje příliš málo pozornosti.
  • Umyjte si nejprve ruce a provádějte intimní hygienu nejen v oblasti genitálu, ale také v oblasti anální, přičemž očistěte stydké kosti směrem k oblasti konečníku a ne naopak, aby se zabránilo průniku bakterií do pochvy.
  • V případě opakujících se zánětů vyperte spodní prádlo teplou vodou a jemným mýdlem a velmi pečlivě ho vymáchejte.
  • Přečtěte si vždy velmi pečlivě návod k použití produktů, které používáte, například abyste zabránili použití neředěného produktu, který se musí ředit.
  • Provádějte vaginální výplachy pouze tehdy, pokud vám to doporučil gynekolog.
  • Uvědomte si, že také hygiena partnera je velmi důležitá.
  • Použijte mírně kyselý intimní čisticí přípravek, s pH přibližně 5 (aby byla respektována normální fyziologie vnějších genitálních sliznic a okolní pokožky), a okyselující, který pomůže udržet potřebnou poševní kyselost i mezi jedním a dalším mytím.
Facebook
Twitter

Poznejte všechny barvy značky Chilly

Chilly gel

Chilly gel

Více
Chilly Pocket GEL
intimní ubrousky

Chilly Pocket GEL intimní ubrousky

Více
Chilly Delicate

Chilly Delicate

Více
Chilly Pocket DELICATE intimní ubrousky

Chilly Pocket DELICATE intimní ubrousky

Více
Chilly Antibacterial

Chilly Antibacterial

Více
Chilly Pocket ANTIBACTERIAL intimní ubrousky

Chilly Pocket ANTIBACTERIAL intimní ubrousky

Více
Chilly pH 3.5

Chilly pH 3.5

Více
Chilly Hydrating

Chilly Hydrating

Více
Chilly Soothing

Chilly Soothing

Více
Bolton Group
Dostávejte zprávy ze světa Chilly: objednejte si zpravodaj!
Nechte nám svou e-mailovou adresu, abyste si mohli přečíst o novinkách v našich produktech a seznámit se s obsahem našeho magazínu.
Ano, chci dostávat další informace od značky Chilly, tedy zpravodaj nebo vzorky prodktů Chilly. Tímto potvrzuji, že jsem si přečetl/a, porozuměla a souhlasím s podmínkami uvedenými v oznámení o ochraně osobních údajů a jsem si vědoma toho, že své údaje mohu kdykoli smazat. Ano, chci dostávat další informace od značky Chilly, tedy zpravodaj nebo vzorky prodktů Chilly. Tímto potvrzuji, že jsem si přečetl/a, porozuměla a souhlasím s podmínkami uvedenými v oznámení o ochraně osobních údajů a jsem si vědoma toho, že své údaje mohu kdykoli smazat.